Forum Turystyki Klaipedia University 9 marca 2018

Na zaproszenie prof. Diany Diana Šaparnienė, kierownika Katedry Turystyki i Rekreacji Uniwersytetu w Kłajpedzie (Litwa),  dr hab. Marta Najda-Janoszka jako Key Note Speaker wzięła udział w Forum Turystyki, które zostało zorganizowane przez Klaipeda University 9 marca 2018. Temat wygłoszonego gościnnego wykładu: Towards creativity in tourism – shifts in the competency profile.

Forum zgromadziło ponad 120 uczestników, wśród których znaleźli się przedstawiciele parlamentu Litwy, ministerstwa gospodarki, vice-burmistrz Kłajpedy, władze dziekańskie Klaipeda University, przedstawiciele biznesu turystycznego okręgu Kłajpedy i Pałągi, oraz liczne grono akademików.

Pani Prof. Diana Šaparnienė była gościem Instytutu Przedsiębiorczości w grudniu 2017 roku, wygłaszając wykład na temat Resarch design i Tourism research methodology. Jednocześnie wizyta pani Profesor stanowiła początek współpracy między Instytutem Przedsiębiorczości UJ i Katedrą Turystyki i Rekreacji KU.

Data opublikowania: 17.03.2018