MOS 2017

IV Konferencja Naukowa MŁODZI O SPORCIE 2017: Przedsiębiorczość w sporcie - jak odnieść sukces poza areną.

Koło Naukowe Managerów Sportu UJ

zaprasza pasjonatów sportu oraz zarządzania

Na IV Konferencję Naukową Młodzi o Sporcie pod hasłem:

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ W SPORCIE,

czyli jak odnieść sukces poza areną

26 KWIETNIA 2017

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej

Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Jest to czwarta konferencja cykliczna poświęcona zagadnieniom zarządzania w sporcie organizowana przez studentów Koła Naukowego Managerów Sportu UJ. Jest skierowana do wszystkich pasjonatów sportu i biznesu sportowego. Konferencja łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów (zaproszonych jako prelegentów) oraz wizję młodych ludzi.

Zachęcamy więc studentów i doktorantów do uczestnictwa w konferencji w charakterze słuchaczy, a także do przedstawienia artykułów naukowych dotyczących aspektów przedsiębiorczości w sporcie związanych z procesami przedsiębiorczości, aspektami prawnymi, finansowymi, międzynarodowymi, organizacyjnymi, rynkowymi oraz innowacjami.

Artykuły te zostaną zaprezentowane w czasie konferencji w formie posterowej i wezmą udział w konkursie na najlepszy poster MOS 2017 (wybierany przez kapitałę konkursu oraz uczestników konferencji). Następnie prace, pod warunkiem uzyskania pozytywnej recenzji, zostaną opublikowane w recenzowanej monografii naukowej (w formie e-booka).

Udział bierny w konferencji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych (nie tylko studentów i doktorantów). Co więcej, organizatorzy przewidują atrakcyjne pakiety startowe. Należy jednak dokonać rejestracji.

Rejestracja uczestników na konferencję: formularz.

Także udział w sesji posterowej oraz publikacji monografii jest bezpłatny.

ZAPROSZENI EKSPERCI:

Michał Jonczyk - piłkarz, twórca EduSportu Patryk Tyryłło - wiceprezes Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Jan Ciepiela - lekkoatleta, prezes fundacji Zostań Mistrzem

Piotr Glinkowski - account director w Arskom Group Dariusz Guzik - dyrektor marketingu i PR w Cracovii

WAŻNE DATY:

• zgłaszanie udziału w sesji posterowej wraz z abstraktem: 12.04.2017 (wysyłając mailem: konferencja.kzt@uj.edu.pl wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIA)
  • nadesłanie posteru: do 23.04.2017
  • rejestracja na konferencję: do 25.04.2017 (formularz)
  • konferencja: 26.04.2017 (dostarczenie oświadczenia o autorstwie posteru)
  • nadesłanie gotowego tekstu do publikacji: do 28.05.2017 (wraz z oświadczeniem o autorstwie tekstu)
  • Monografia, obejmująca wybrane prace, które pozytywnie przejdą proces recenzji, zostanie wydana w formie e-booka we wrześniu 2017.

SESJA POSTEROWA:

Zwycięstwo w konkursie na najlepszy poster:

• Kajetan Jabłoński i Mariusz Szatkowski, obaj Uniwersytet Gdański

"Prawo do wizerunku zawodników kadry narodowej i reprenzentacji olimpijskiej"

Wyróżnienia:

• Magda Pluszewska, Uniwersytet Jagielloński

"Przejawy przedsiębiorczości ligi zawodowej - na przykładzie PGNiG Superligi"

• Marcin Widomski, Uniwersytet Jagielloński

"Postrzeganie polskich paraolimpijczyków po igrzyskach paraolimpijskich w Rio de Janeiro w perspektywie komercyjnego wykorzystania wizerunku"

Wszystkie prace do zobaczenia tutaj.

PUBLIKACJA:

Dodatkowe informacje: konferencja.kzt@uj.edu.pl