Młodzi o Sporcie: Organizacja imprez sportowych w Polsce

Plakat MOS 2014 – zarządzanie sportem: organizacja imprez sportowych w Polsce – konferencja organizowana przez studentów UJ

6 czerwca odbyła się I Konferencja "Młodzi o sporcie" zoorganizowana przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ działające przy naszej katedrze.

W tym roku - na pierwszą edycję - zaproszono ekspertów, którzy opowiedzieli o organizacji imprez sportowych w Polsce.

HARMONOGRAM

8.00- 10.00 - rejestracja uczestników

9:00 – 9:10 Otwarcie

9:10 – 9:45 nadkom. Piotr Raźny - "Zjawisko pseudokibiców w Polsce"

9:50 – 11:15 Bartosz Górski - wiceprezes Asseco Resovii - "Budowanie wizerunku klubu na przykładzie Asseco Resovii Rzeszów"

11:30 – 12:30 Adrian Ochalik - były rzecznik prasowy Wisły Kraków - "Mecz piłkarski okiem mediów. Współpraca rzecznika prasowego z przedstawicielami mediów podczas meczów eliminacyjnych Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA"

13:00 – 14:00 Marek Solecki - dziennikarz Radia Kraków - "Specyfika zawodu dziennikarza sportowego, wielkie wydarzenia sportowe a media"

14:15 – 15:15 Dawid Chwałka - prezes Polskiego Związku Hokeja - "Bieżąca sytuacja Hokeja na lodzie w Polsce; dlaczego Kraków nie otrzymał organizacji MŚ Dywizji IA w 2015 roku?"

15:30 – 16:30 Grzegorz Pilarz - wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce - "Siatkarskie zawody sportowe z perspektywy zawodnika"

16:35 – 17:05 Filip Wolański - zawodnik MMA - "Życie sportowca, specyfika MMA oraz zawody sztuk walki od kuchni"

17:10 – 18:10 Mec. Tomasz Cyrol - "Mediacje w sporcie"

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z TEGO WYDARZENIA ORAZ DO GALERII ZDJĘĆ NA www.sportmałopolski.pl